TRAJECTÒRIA
Aquest són els espais on ens heu vist:
La Mostra, Fira de Teatre Infantil i Juvenil d’Igualada.
Festival Internacional de Titelles de Gavà.
Festival de Teatre al Carrer de Viladecans.
Festival de Titelles de Gràcia, Barcelona.
Mostra de Sorbets a la Fresca de Taleia, Sabadell.
Festival de Titelles de Barcelona, TOT Festival, Poble Espanyol de Barcelona.

Teatre Poliorama de Barcelona.
Sant Andreu Teatre (saT!), Barcelona.
Teatre Círcol Catòlic d’Hospitalet.
Auditori La Torrassa, Hospitalet.
Teatre Ateneu de Tàrrega.
Auditori Atrium de Viladecans.
Teatre Municipal de Banyoles.
Teatre de Blanes.
Teatre l’Ateneu, Celrà.
Teatre La Massa, Vilassar de Dalt.
Teatre La Patronal de Sant Quirze del Vallès.
Espai Maragall, Gavà.
Gran Teatre de la Passió, Cervera.
Teatre Conservatori, Manresa.
Teatre El Retiro de Sitges.
Auditori Can Roig i Torres de Santa Coloma de Gramenet.
Carpa de la Devesa de Girona.
Teatre del Centre Cultural de La Farinera del Clot.
Societat Cultural La Concòrdia de Darnius.
Sala Can Papasseit, Vilanova del Camí.
Teatre Comarcal de Solsona.
Sala Can Massallera, Sant Boi de Llobregat.
Teatre Lluïsos de Gràcia, Barcelona.
Palau del Rei Moro de Sitges.
Teatre Centre Cívic Zona Nord, Barcelona.
Teatre Societat Cultural Sant Jaume, Premià de Dalt.
Teatre Centre Cívic Porqueres.
Sala Robert Brilla, Esplugues de Llobregat.
Teatre de La Faixa, Moià.
Teatre El Casino, Sant Esteve Sesrovires.
Teatre Can Rajoler, Parets del Vallès.
Teatre Sala Municipal El Casino, Vidreres.
Teatre El Casino, Sant Andreu de la Barca.
Teatre Modern, El Prat de Llobregat.
Teatre del Patronat Cultura i Recreatiu, Cornellà.
Sala del Casal Josep Guardiola, Aleixar.
Teatre del Centre Cultural Serafí Pitarra, Hostalric.
Teatre Casino de Caldes de Montbui.
Teatre Auditori de Ripollet.
Teatre Cinema del Pont de Suert.
Teatre del Centre Cívic de Polinyà.
Teatre de l’Ateneu d’Olvan.
Teatre del Centre Cultural de Sant Joan Despí.
Teatre Casal d’Agramunt.
Teatre Auditori Municipal de Sant Feliu de Guíxols.
Teatre Centre Cívic El Gorg de Sant Vicenç de Montalt.
Teatre Principal d’Olot.
Auditori del Museu d’Història Local de Rubí.
Teatre Orfeó de Calella.
Teatre Can Gomà, Mollet del Vallès.
Teatre Escola de Música Pau Casals, Viladecavalls.
Teatre del Foment Cultural, Súria.
Teatre La Palma, Teià.
Societat Cultural La Unió de Mas Rampinyo, Montcada i Reixac.
Sala Teatre del Casal Català, Hostalets de Pierola.
Teatre Sala Polivalent, Seva.
Teatre del Casal de Cultura, Vacarisses.

Festes de La Mercè, Barcelona.
Festa del Dia Internacional de les Famílies, Barcelona.
Festa de la Solidaritat, Sant Feliu de Llobregat.
Jornades Solidàries de Moià.
Jornades Solidàries de Sant Adrià de Besòs.
Festa del Medi Ambient i l'Energia, La Garriga.
Festa Major d’El Masnou.
Festa Major d’Arboç.
Festa Major de Sabadell.
Festa de la Interculturalitat de Sant Pere Pescador.
Festa Passeig Marítim de La Fragata de Sitges.
Festa Major de Sant Joan Despí.
Festa Major de Sant Pol de Mar.
Festa Major Petita de Vacarisses.
Festa Major d’Olesa de Montserrat.
Festa Major de Platja d’Aro.
Festa Major de Sitges.
Festa Major de Caldes de Montbui.
Festa Major Alternativa de Manresa.
Festa Major, Les Santes, de Mataró.
Festa Major de Font-rubí.
Festa Major de Cabrils.
Festa Major d’Arbúcies.
Festa Major de Sentmenat.
Festa Major de Santa Coloma de Gramenet.
Fira de l’Aigua a Caldes de Malavella.
Dia Mundial de l’Aigua, Guissona.
Sant Jordi a la plaça Tarradellas, Cornellà.
Sant Jordi a la plaça Sant Eudald de Ripoll.
Sant Jordi a la plaça Vell Pla de Guissona.
Sant Jordi a la plaça Josep Umbert Ventura de Sant Feliu de Codines.
Sant Jordi a l’envelat de Martorelles.
Sant Jordi a Salou.
Sant Jordi a Santa Susanna.
Sant Jordi a Sant Just Desvern.
Sant Jordi a Canovelles.
Sant Jordi a Parets del Vallès.
Sant Jordi als Jardins d’Unnim de Sabadell.
Sant Jordi a l’Auditori de l’Ajuntament de Montmeló.
Sant Jordi a Hostalets de Balanyà.
Sant Jordi a Vilafranca del Penedès.
Santa Jordi a Santa Coloma de Gramenet.
Mercat Medieval al carrer, Montblanc.
Festa de Barri a Solsona.
Festa Viu El Parc, Olesa de Bonesvalls.
Festa Viu El Parc, Olèrdola.
Festa Viu El Parc, Sant Jeroni de Murtra.
Festa Viu El Parc, Monistrol de Calders.
Festa del Barri Front Marítim de Badalona.
Festa del Barri d’Artigues de Badalona.
Festa Associació de Botiguers, Sant Guim de Freixenet.
Parc de Nadal de Torelló.
Parc Nadal de Sant Antoni de Calonge.
Parc de Nadal de Canovelles.
Festa de Nadal de Figueres.
Festa de Nadal d’El Masnou.
Fira de Nadal de Rubí.
Parc de Nadal de Terrassa.
Festa Cavalcada de Reis del Barri de Sants, Barcelona.
Festa del Turisme Familiar de Calafell.
Festival Cultural Som Estiu de Terrassa.
Pavellons Güell, Barcelona.
Correllengua a Gràcia, Barcelona.
Mercat del Món, Vallderoures.
L’Enrajolada, Casa Museu Santacana, Martorell.
Festa AAVV Front Marítim a l'Escola La Llauna, Badalona.
Casal del Barri Casablanca, Sant Boi de Llobregat.
Museu de Rubí.
Parc dels Corbera, Llinars del Vallès.
Plaça Colomer, Canet de Mar.
Casal del Barri Bac de Roda-Poblenou, Barcelona.
Alberg Mare de Déu de Montserrat, Barcelona.
Corte Inglés de Can Dragó.
Corte Inglés de Cornellà.

Centre Cívic Casa Elizalde,Barcelona.
Centre Cívic Parc Sandaru, Barcelona.
Centre Cívic Pla d’en Boet, Mataró.
Centre Cívic Rocafonda, Mataró.
Centre Cívic Molins, Mataró.
Centre Cívic Camí del Gros, Mataró.
Centre Cívic de Can Rull, Sabadell.
Centre Cívic Besòs, Barcelona.
Centre Cívic Can Deu, Sabadell.
Centre Cívic Casa Orlandai, Barcelona.
Centre Cívic Vil·la Florida, Barcelona.
Centre Cívic La Sagrera, Barcelona.
Centre Cívic Casa Groga, Barcelona.
Casal Cultural Valldoreix, Sant Cugat del Vallès.
Centre Cívic Can Deu, Viladecavalls.
Centre Cívic El Sortidor, Barcelona.
Centre Cívic Bon Pastor, Barcelona.
Centre Cívic La Fonteta, Sant Feliu de Codines.
Centre Cívic Trinitat Vella.
Centre Cívic Sagrada Família, Barcelona.
Centre Cívic Bellvitge-Gornal, L’Hospitalet de Llobregat.

CEIP Pau Vila, Sant Feliu de Llobregat.
CEIP Gaudí, Sant Feliu de Llobregat.
CEIP Salvador Espriu, Sant Feliu de Llobregat.
CEIP J. Montmany, Sant Feliu de Llobregat.
CEIP Miquel Martí i Pol, Sant Feliu de Llobregat.
CEIP Els Arenys, Castellbisbal.
CEIP Rafael Casanova, Sant Boi de Llobregat.
CEIP La Muntanya, Aiguafreda.
CEIP Nadal, Sant Feliu de Llobregat.
CEIP Rafael Casanova, Sant Boi de Llobregat.
CEIP Mare de Déu del Priorat, Banyeres del Penedès.
CEIP Joan Maragall, Vilanova del Camí.
CEIP Cavall Bernat, Barcelona.
Escoles de Torà.
Escola Mestral, Sant Feliu de Llobregat.
Escola Tramuntana, Sant Feliu de Llobregat.
Escola IPSI, Barcelona.
Escola Cavall Bernat, Barcelona.
CEIP d’Avinyonet del Penedès
CEIP Torre d’en Reig-ZER Canigó, Vilabertran.
Escola Marta Mata, Viladecans
CEIP Montserratina, Viladecans
Col·legi Salesià Sant Josep, Barcelona.
CEIP Mediterrània, Sant Pere de Ribes.
CEIP Maria Borés, La Pobla de Claramunt.
CEIP Rivo Rubeo, Rubí.
Escola Valldaura, Barcelona.
Escola Guillem de Claramunt de La Secuita.
Escola Josep Ventalló i Vintró, Terrassa.
Escola La Serreta, Alella.
Escola Nova Electra, Terrassa.
Escola Guillem de Claramunt, La Secuita.
Escola Sadako, Barcelona.
Escola Onze de Setembre, Sant Quirze del Vallès.
Llar d'Infants La Granota, Hostalets de Pierola.
Escola Bressol Belluguets, Sabadell.

Biblioteca Joan Triadú, Vic.
Biblioteca Montserrat Roig, Sant Feliu de Llobregat.
Sala de Lectura La Roureda, Sabadell.
Biblioteca de la Serra, Sabadell.
Biblioteca Vapor Badia, Sabadell.
Biblioteca dels Safareigs, Sabadell.
Biblioteca de Can Puiggener, Sabadell.
Biblioteca Montserrat Roig, Sabadell.
Biblioteca Fort Pienc.
Biblioteca Vicente Aleixandre, Badia del Vallès.
Biblioteca Municipal de Salou.
Biblioteca Montserrat Roig, Martorelles.
Biblioteca Francesc Ferrer i Guàrdia, Caldes de Malavella.
Biblioteca de Sant Roc, Badalona.
Biblioteca de Llefià, Badalona.
Biblioteca de Lloreda, Badalona.
Biblioteca Can Casacuberta, Badalona.
Biblioteca-Casa de Cultura Joan Ruiz i Calonja,
Santa Eulàlia de Ronçana.
Biblioteca Jaume Vicens Vives, Roses.
Biblioteca Municipal Marc de Cardona.

Festa Jornada de Portes Obertes a Panasonic.
Festa de Nadal a Alcon.
Festa de Nadal a l’Institut Guttmann.
Festa Jornada de Portes Obertes Novotel.
All rights reserved.TANAKA® is a registered trademark. All brands, logos and designs are protected by industrial and intellectual property rights expressly reserved for TANAKA® or the people or businesses that make up the authors or title-holders of those rights. The use of said elements at the expense of the commercialisation and distribution of TANAKA® products is strictly forbidden. All use or modification of the material or content shown for any reason not authorised by TANAKA® will be considered a violation of the aforesaid rights and whoever is responsible will consequently be pursued with all measures necessary in accordance with current legislation.

COMUNICACIÓ I DISSENY: TANAKA®